ایمیل

 
جستجوی کسب و کار
نوع کسب و کار

طبقه بندی تجاری

استان

شهر

آدرس

نام کسب و کار

نام مالک

کلمات کلیدی
 
قوانین و مقررات

مقررات سایت پارس اوکی

-  وب سایت پارس اوکی با اهداف تعیین شده (مندرج در بخش " درباره ما ")، فعالیت می نماید و هیچ گونه وابستگی سیاسی به حزب، جناح و یا گروه خاصی ندارد.

-  اطلاعات صاحبان مشاغل ثبت شده در بانک اطلاعاتی پارس اوکی که از طریق وب سایت پارس اوکی در اختیار کاربران قرار گرفته، توسط خود صاحبان مشاغل ارائه شده و پارس اوکی هیچ گونه مسوولیتی در قبال صحت و سقم آن ها ندارد.

-  پارس اوکی هيچ گونه مسووليتي در قبال محتوای وب سایت ها یا وبلاگ هایی که ارتباط به آنها از طریق آگهی و یا لینک در وب سایت پارس اوکی شکل می گیرد، را نمی پذیرد.

-  تمام شرایط و خدمات وب سایت پارس اوکی برمبنای آخرین سیاستهای این وب سایت شکل گرفته و تغییرات احتمالی این شرایط و خدمات از طریق اخبار وب سایت و سایر فضاهای داخلی این وب سایت به اطلاع کاربران رسانده می شود.

-  مسوولیت و عواقب مطالب و تصاویر مندرج در آگهی سفارش دهندگان آگهی در وب سایت پارس اوکی، متوجه سفارش دهندگان آگهی ها می باشد و پارس اوکی مسوولیتی را در قبال این مطالب و تصاویر نمی پذیرد.پارس اوکیکلیه حقوق این سایت برای گروه فنی مهندسی پارس اوکی محفوظ می باشد. Copyright© 2015 ParsOK.com