ایمیل

 
جستجوی کسب و کار
نوع کسب و کار

طبقه بندی تجاری

استان

شهر

آدرس

نام کسب و کار

نام مالک

کلمات کلیدی
ParsOK Services ParsOK Add Persian Business ParsOK Telegram Bot  
مشخصات کسب و کار
   
:آدرس جهانی
  • امپریال برند imperialbrand

امپریال برند imperialbrand

نوع کسب و کار

فناوری اطلاعات


طبقه بندی تجاری

طراحی صفحات وب


درباره کسب و کار

درباره ما ( آنچه ما مشتاق هستیم بدانید؟)
زمانی که نوجوان بودم پدرم داستانی را برایم تعریف می کرد .داستان بسیار جالبی که در آن پسر بچه ماهیگیری، خاطراتش را چنین تعریف می کرد، او می گفت خانه ما در کنار رودخانه ای بزرگ واقع شده بود و در زمانهای خاصی از سال مردم اجازه داشتند به ماهیگیری بپردازند .
من و پدرم تور بزرگی را از این سمت رودخانه به آن سمت رودخانه می بستیم و مدتی انتطار میکشیدیم . آنقدر ماهی ها زیاد بودن که بعضی از اوقات وزن تور ما بیشتر از 1000 کیلوگرم می شد و حمل آن بسیار کار دشواری بود . پس من میپذیرفتم که داخل تور بروم و ماهیهای داخل تور را با دست میگرفتم و روی شن های ساحل می انداختم و برایم جالب بود که پدرم من را مناسب ترین فرد ممکن برای این کار می دانست . من به داخل آب می پریدم، آبی مملو از ماهی که به پاهایم با دمشان شلاق میزدند اما واقعیت این بود که درد خاصی ایجاد نمی کرد و آزاری به من نمیرسید . آنها فقط ماهی بودند . اما در داخل رودخانه گاهی کله تمساحی را می دیدم که آز اب بیرون می آمد و دوباره ناپدید می شد . تمساحی بسیار بزرگ . اگر من آن موجود بسیار بزرگ و وحشتناک را ندیده بودم احتمال می رفت که یک پا یا دستم و یا حتی خودم آسیب جدی ببینم پس اهمیتی به شلاق دم ماهی ها نمیدادم اما سخت مراقب نقطه ای بودم که تمساح قرار داشت .
حال چرا این داستان را بازگو کردیم ؟
زیرا به مقدار زیاد اینکار مشابه تجارت امروز شماست . امروز با ورود به دوره جدید کسب و کارها و ظهور تکنولوژی، حضور رقبای قدرتمند و ارزشمند شدن اطلاعات، شما باید با سرعتی بیشتر به اطلاعاتی دست یابید که بتواند به شما در زمینه کسب و کارتان و رشد و شکوفایی آن کمک نماید.شما با توجه به اینکه در دنیای واقعی و مجازی (اینترنت) از هر زمان دیگری نزدیک به مخاطبان بازار هدفتان هستید ولی از هر زمان دیگری هم برای سرعت بخشیدن و حضور در ذهن و قلب مخاطبانتان دورتر هستید. شما و کسب و کارتان با رقبا و دنیای جدید دیجیتال پیش رو هستید ،اما در اغلب موارد اطلاعاتی که از این دنیا و رقبای خود دارید، اطلاعات با اهمیتی را به شما نمی دهند وموقعیت دقیقی از آنها را در اختیار شما قرار نمی گیرد.درست مانند شلاق دم ماهی های داخل تور موردی برای نگرانی نیست . شما و شرکتتان به شناسایی دقیقی از رقبا و شناخت دنیای دیجیتال و پیدا کردن مشتریان هدف جدید ، بسیار نیازمند هستید و اینکه دقیق نشان داده شود که تمساح در کدام نقطه تجارت شما مخفی شده است و رفتارها و نقاطی را که دارد مسیر نادرست را نشان دهد و شرکتتان و فروشتان را دچار مشکل کرده است این نقطه ای است که کسب و کارها به تیم قدرتمند شرکت امپریال برند نیازمند هستند و با حضور نخبگان و کارشناسان و مشاوران حرفه ای خود میتواند مسیر درست و دقیق کسب و کار را روشن سازد .
دقیقا داستان کسب و کار ما از همین جا شروع شد ، عارضه هایی که سالها خودمان را با توجه به حضور دیگران و شرکتهای دیگر ، اذیت و آزار می داد و داستان حضور در دنیای دیجیتال را آنقدر پیچیده می کردند که احساس میکردیم هر لحظه وارد دهان کوسه ای خطرناک می شویم و تصمیم درست آن زمان برای یاری رساندن اشخاصی مانند خودمان برای اینکه به ساده ترین و شیواترین روش، بهترین راه حل ها را ارائه دهیم . این بود که در درجه اول خودمان به قوانین موفقیت ، دسترسی و با آنها آشنا می شدیم .و سپس برای یاری رساندن به کسب و کارهایی مانند خودمان و دوستانی مانند شما بهترین شیوه ها را انتخاب می کردیم. امروزه حضور در دنیای تجارت، در حین پیچیدگی بسیار شفاف شده است. امروزه بازاریابی و برندینگ مانند عبور از یک خیایبان دوطرفه است ، همانطور که شما رفتار مصرف کننده را رصد می نمایید، مردم نیز رفتار شما را با خودشان مشاهده می نمایند . آنها کاملاً شما را زیر ذره بین قرار داده اند که آیا می توانید به وعده هایی که داده اید عمل نمایید و آیا شما همان هستید که می گویید.
و هیچ چاره ای بجز این نیست که همان باشید که هستید. بر همین اساس ما تمام سعی خود را نمودیم تا با جمعی از نخبگان و اساتید حوزه کسب و کار از ایران وهمکاران برون مرزی خود برای به روز شدن طبق استاندردهای روز دنیا، قدمی محکم برای سرافرازی و برافراشتن پرچم کسب و کارهای ایرانی و سه رنگ کشورمان برداریم.
ما برای در کنار شما قرار گرفتن، استاندردهای طلایی داریم که مسیر را روشن تر و به ما کمک می نماید به درستی شما را به عنوان یک دوست به قله های افتخار راهنمایی نماییم.

استان
تهران

شهر
تهران

آدرس وب سایت

ایمیل

تلفن

نمابر

کلمات کلیدی
طراحی وب سایت,طراحی سایت,بازاریابی اینترنتی,دیجیتال مارکتینگ,برندینگ دیجیتال,بازاریابی دیجیتال,طراحی وب,وب سایت,امپریال برند,امپریال

تعداد بازدید
320
امپریال برند
اطلاعات مالک

نام و نام خانوادگی: یزدانی
ایمیل:


جانمایی نقشه
محصولات امپریال برند

گالری تصاویر

برخی از مشتریان

افزودن نظر یا پیام
نام و نام خانوادگی
 

عنوان
 

ایمیل

وب سایت

متن سوال یا نظر در مورد کسب و کار
 

 
 


پارس اوکیکلیه حقوق این سایت برای گروه فنی مهندسی پارس اوکی محفوظ می باشد. Copyright© 2015 ParsOK.com