ایمیل

 
جستجوی کسب و کار
نوع کسب و کار

طبقه بندی تجاری

استان

شهر

آدرس

نام کسب و کار

نام مالک

کلمات کلیدی
ParsOK Services ParsOK Add Persian Business ParsOK Telegram Bot  
مشخصات کسب و کار
   
:آدرس جهانی
  • نوید پرتونما NavidPartoNama
  • نوید پرتونما NavidPartoNama
  • نوید پرتونما NavidPartoNama

نوید پرتونما NavidPartoNama

نوع کسب و کار

بهداشت، درمان


طبقه بندی تجاری

تجهیزات و لوازم پزشکی، جراحی و آزمایشگاهی


درباره کسب و کار

شرکت نوید پرتونما در سال 1379 با هدف تولید و واردات کالاهای با کیفیت در زمینه تجهیزات رادیولوژی،و آنژیوگرافی و تجهیزات حفاظت در برابر اشعه تأسیس گردیده است.مشتری مداری و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان از طریق تعامل و ارائه ارزش افزوده به آنها و نیز عرضه محصولات با کیفیت از اهداف اصلی شرکت محسوب می گردد. ضمن آنکه هیئت مدیره و پرسنل مجموعه نیز در جهت تحقق این اهداف به طور مستمر تلاش نموده تا خدماتی مناسب با الزامات، قوانین و خواسته های مشتری ارائه نمایند.
شایان ذکر است که شرکت نوید پرتونما با مدیریتی تخصصی در بخش تولید،ایزولاسیون (سربکوبی در گروه پزشکی و صنعتی)ولوازم تاریکخانه با بکارگیری تجهیزات پیشرفته طی این مدت توانسته است گامهای موثری در عرضه کالاهای این حوزه از تجهیزات پزشکی بردارد تا به آنجا که علاوه بر تقاضای داخلی کشورهای منطقه (حوزه خلیج فارس) و اروپایی از مشتریان محصولات این شرکت می باشند. کلیه محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای روز دنیا و دارای گواهینامه و تائیدیه از سازمانهای داخلی و خارجی زیربط می باشند. برخی از افتخارات این شرکت به شرح ذیل می باشد : 1-دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 2-دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکیISO 13485 3-دریافت گواهینامه رضایت مندی مشتریان ISO 10002 4-عضویت در مجامع علمی و انجمن های تخصصی مرتبط 5-عضو هیئت مؤسس و عضویت در انجمن تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی 6-عضو هیئت مؤسس و عضویت در انجمن صنفی شرکت های مهندسی پزشکی ایران 7-بیش از 10 سال سابقه عضویت رسمی در اتاق بازرگانی ایران و آلمان 8-تولید کننده تجهیزات حفاظت در برابر اشعه و دارای مجوز تولید از اداره کل تجهیزات پزشکی 9-تولید کننده و وارد کننده تجهیزات حفاظت در برابر اشعه که کلیه لوازم و تجهیزات مصرفی و غیر مصرفی را در زمینه رادیولوژی بصورت یکجا به مشتری ارائه می نماید.

استان
تهران

شهر
تهران

آدرس
شهرک اکباتان فاز 1،خیابان عبدالرحمان نفیسی (کوی بیمه)ساختمان سایه،پلاک 71،طبقه4،واحد16

کد پستی
1393845935

شناسه ملی کسب و کار
10102126352

آدرس وب سایت

ایمیل

تلفن

نمابر

کلمات کلیدی
تجهیزات رادیولوژی و آنژیوگرافی،سرب کوبی، شیشه سربی،پاراوان سربی،پارتیشن سربی اتاقک سربی،درب سربی،قاب سربی،ورق سربی نمایندگی شیشه سربی،روپوش سربی رادیولوژی روپوش سربی دندانپزشکی،روپوش سربی بچه گانه، آجرسربی،پنل سربی،عینک سربی

تعداد بازدید
1294
نوید پرتونما
اطلاعات مالک
مهندس رحیم صالحی

نام و نام خانوادگی: مهندس رحیم صالحی
ایمیل:


جانمایی نقشه
محصولات نوید پرتونما

گالری تصاویر

برخی از مشتریان

افزودن نظر یا پیام
نام و نام خانوادگی
 

عنوان
 

ایمیل

وب سایت

متن سوال یا نظر در مورد کسب و کار
 

 
 


پارس اوکیکلیه حقوق این سایت برای گروه فنی مهندسی پارس اوکی محفوظ می باشد. Copyright© 2015 ParsOK.com