ایمیل

 
   
سوالات متداول

1- پارس اوکی چیست؟

بطور خلاصه پارس اوکی شبکه ای از کسب و کارهای ایرانی است که با هدف حمایت از تولید ملی، فعالان بازار و صنعتگران می کوشد تا خدمات اینترنتی به مشتریان و بنگاه های کسب و کار ایرانی ارائه نماید.(برای اطلاعات بیشتر به صفحه درباره ما مراجعه نمایید)

2- چرا عضو پارس اوکی شوم؟

عضویت در پارس اوکی رایگان است و با عضویت در پارس اوکی می توانید برای کسب و کار خود یک وبسایت اختصاصی با ویژگی های زیر راه اندازی نمایید:

  • دیده شوید: کسب و کار خود را به دنیا معرفی نمایید.
  • سهولت در ارتباط:  با مشتریان خود از طریق اینترنت و برخط ارتباط برقرار نمایید.
  • ویترین مجازی: کالاها و خدمات خود را به نمایش بگذارید.
  • تبلیغات موثر: محصولات شما از طریق ثبت نظرات مثبت مشتریان بصورت بسیار موثر تبلیغ خواهد شد.
  • آدرس جهانی کسب و کار: شما دارای آدرس جهانی و منحصر به فرد خواهید شد و میتوانید کسب و کار خود را به دیگران معرفی نمایید (به عنوان مثال : Http://ParsOK.com/BrandeShoma)

3- کسب و کار من سایت دارد، چرا عضو پارس اوکی شوم؟

پارس اوکی تمرکز خوبی بر موتورهای جستجو (مانند گوگل و یاهو) دارد و سعی می کند بصورت مداوم و با استفاده از تکنولوژی های روز، کسب و کارهای ایرانی  را در موتور های جستجو بصورت موثر معرفی نماید.

از طرف دیگر با حضور در پارس اوکی میتوانید در کنار تامین کنندگان و مشتریان، زنجیره تامین را تکمیل نموده و مزیت های رقابتی خود را بصورت شفاف معرفی نمایید.

در پارس اوکی میتوانید هزینه های تبلیغاتی خود را تا 100 درصد کاهش دهید زیرا پارس اوکی می کوشد در زمان های مناسب اقدام به تبلیغ کسب و کارهای ایرانی نماید.

4- منظور از کسب و کار ایرانی در پارس اوکی چیست؟

تمامی شرکت ها، کارخانه ها، موسسات و مراکز، تولید کنندگان و توزیع کنندگان که توسط مردم عزیز کشورمان تاسیس و مدیریت میشوند، کسب و کار ایرانی نامیده می شوند.

کسب و کارهای ایرانی در ابعاد بزرگ، متوسط و خرد میتوانند از امکانات پارس اوکی بهره مند شوند.

5- هزینه های پارس اوکی چگونه تامین می گردد؟

در کنار خدمات عمومی پارس اوکی (مانند معرفی بنگاه کسب و کار، معرفی کالاها و خدمات و ...)  که بصورت رایگان ارائه می گردد، یکسری امکانات خاص (مانند قرار گرفتن در محل مناسب در صفحات جستجو و ...) وجود دارد که به صورت سرویس ویژه به صاحبان کسب و کار ارائه می گردد. همچنین تبلیغات در سطح پارس اوکی نیز از دیگر محل های درآمد پارس اوکی می باشد.پارس اوکیکلیه حقوق این سایت برای گروه فنی مهندسی پارس اوکی محفوظ می باشد. Copyright© 2015 ParsOK.com